48 godzin w... Rzym. Mapa i przewodnik po mieście

praca zbiorowa Wydawnictwo: Pascal Seria: 48 Godzin w... turystyka, mapy, atlasy
Pascal
Rzym Włochy Italia Półwysep Apeniński
turystyka, mapy, atlasy
48 Godzin w...
Rzym Włochy Italia Półwysep Apeniński

Na półkach: , , , ,

Ten mini przewodnik towarzyszy mi podczas każdej wyprawy do Wiecznego Miasta. Omówione są w nim najważniejsze atrakcje turystyczne, ale można też znaleźć informacje dotyczące komunikacji, zakupów i miejsc, w których warto zjeść. Znajduje się w nim dokładna mapa centrum i mapka rzymskiego metra.

• Bella Italia
  • 6) Moja Italia