Dyskusje o książce The Beatles

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Zapchlony Kundel jest zakochany Zapchlony Kundel jest zakochany Proszę o okładkę z piętrowym czerwonym autobusem.
1 tydz. temu
Skokarzenia- książki
Okulary - szkło Śledztwo - protokół Język - rzeczownik Drewno - skład Szkoła - korytarz Morze - wiatr
1 rok temu
Listy bestsellerów wg GfK Polonia od dziś na lubimyczytać.pl
Nie jestem za tym, żeby czytać nawet złe książki, ale czytać. Owszem zdarza mi się sięgnąć po jakiś bestseller nie najwyższych lotów, głównie jednak po to, by się przekonać o co tyle szumu i móc zabrać głos w dyskusji. Zestawienia bestsellerów są średnio pomocne, chociaż wydaje mi się, że to zależy od tego, czego szukamy, jakie są nasze oczekiwania czy jesteśmy bardziej...
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (styczeń 2015)
wyobraz sobie ,że Koontz z antykwariatu w dobrym stanie za 5 zł:)
9 lata temu
Nowe nabytki II połowa 2013 roku
 Burza słoneczna zakupy podczas przerwy obiadowej na zajęciach:D Matras Rzeszów wita;)
10 lata temu