Dyskusje o książce Upadek króla Artura

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytaliśmy w weekend – podsumowanie 2021 roku
U mnie ten rok był ciekawy czytelniczo. Poznałam 3 nowych autorów kryminalnych, których mam zamiar czytać dalej tj. Robert Dugoni Bartłomiej Kowaliński oraz Irena Małysa. Przeczytałam również Olgi Rudnickiej -   Cichy wielbiciel
2 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LUTY 2019)
 Pieśń Maorysów  Krzyk Maorysów  Córka kupca  Kupiecka baronowa  Uległa i posłuszna  Jak zostać księżną  Kochanek  Zbudź się, kochanie  W objęciach diabła
5 lata temu
52 książki 2017
108  Tam, gdzie śpiewają drzewa Tam, gdzie śpiewają drzewa przyjemna lektura na zamknięcie roku.
71975
6 lata temu
Poszukuję książek (IV kwartał 2016)
Witam, Poszukuję książki:  Piastowie. Leksykon biograficzny Piastowie. Leksykon biograficzny Interesowałoby mnie najbardziej kupno
20265
Wymienię/sprzedam (wrzesień 2016)
Ponda 1000 książek na sprzedaż chwilowo dostępne w listach typu Autor - tytuł. Wklejenie linków w przeglądarkę odeśle do wybranych list. Na życzenie przesyłam zdjęcia / opisy / ceny. Autorzy nazwiskami na A/Ą: http://ksiazkonet.pl/index.php/artykuly/12-autorzy-ahttp://ksiazkonet.pl/index.php/artykuly/12-autorzy-a[/url[/url]] Autorzy nazwiskami na B:...
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (sierpień 2016)
"Dopadłam" ostatnio;):  Boskie. Włoszki, które uwiodły świat Boskie. Włoszki, które uwiodły świat  Umiarkowana dieta paleo Umiarkowana dieta paleo  Kuchnia polska bez pszenicy. Ponad 300 sprawdzonych domowych przepisów
Pokazuje 6 z 22
Zobacz kolejne