Dyskusje o książce Ślepe mrówki

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIE/SPRZEDAM (CZERWIEC 2018)
tak, wiem. w ten sam dzień (wczoraj) opublikowałam też post w lipcowym wątku :)
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2018)
Amy i Isabelle wspaniała, jestem wielbicielką Elizabeth Strout. Ale jeszcze bardziej wielbię Herbjorg Wassmo. Księga Diny to arcydzieło. Reszta w tzw międzyczasie ;) Rzeczywiście troszkę mi zejdzie
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (maj 2018)
Sprzedam!  Wróg  Droga do Nawi  52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca  Szkic  Kapuś  Jeźdźcy dinozaurów  Super żywność czyli superfoods po polsku  Rozgwieżdżone niebo
5 lata temu
Niedocenione książki mające ogromny potencjał
Może powiem tak: chodziło mi o każdy rodzaj książki, która według innych czytelników jest w jakiś sposób niedoceniona i genialna. Nie ważne czy jest to stara książka sprzed 50 lat czy całkiem nowa, ale która przeszła bez echa. Chciałam po prostu aby każdy wyraził swoja subiektywną opinię, jakieś swoje odkrycie, coś co mu się podobało. Ale na pewno nikt Ci nie chce tutaj...
1931
8 lata temu
Jakiej książki ze swojej biblioteczki NIGDY nie sprzedacie, nie oddacie:)
Żadnej z serii Harry Potter  Harry Potter i Kamień Filozoficzny Harry Potter i Kamień Filozoficzny Po za tym :  Ania z Zielonego Wzgórza Ania z Zielonego Wzgórza  Sputnik Sweetheart
19438