rozwińzwiń

Reks, szczeniak z wakacji

Okładka książki Reks, szczeniak z wakacji Holly Webb
Okładka książki Reks, szczeniak z wakacji
Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zaopiekuj się mną!
Zielona Sowa
2015-06-05
2015-06-05
Jacek Drewnowski
wakacje dziecko przyjaźń piesek niespodzianka

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Synek 5 lat, córeczka 7 i mama - wszystkim bardzo spodobała się książka.

Synek 5 lat, córeczka 7 i mama - wszystkim bardzo spodobała się książka.

Klasyczna historia Holly Webb - jest dziewczynka, która bardzo chce mieć psa i szczeniak, który ją sobie wybiera na właścicielkę. Tym razem jest więc akcja dwustronna. Jak zawsze z mnóstwem wdzięku i pozytywnych emocji.

Książeczka napisana bardzo przyjemnym i zrozumiałym językiem. Przygoda dla dzieci ciekawa, ale... w moim przypadku niestety nie spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem. Po prostu była smutna i stąd taka opinia Małolatów. Jednak książeczka w przystępny sposób opowiada o uczuciach zwierząt i ludzi (dzieci),stąd muszę stanąć w obronie autorki. Po prostu taki klimat. Osobiście, polecam.

Bardzo fajna seria dla dzieci, szczególnie tych lubiących zwierzęta. Książki zwracające uwagę na empatię i pomoc zwierzętom. Polecam

Kurtki opis
Dorotka jedzię na połę namiotowę Dorotka przywiązuję się do Reksa gdy dobiega końca Dorotka chcę się pożegnać co będzię dalej ?
Tom 8 polecam

Kurtki opis
Tom 8 polecam

super książka fajnie się ją czytało

super książka fajnie się ją czytało

Przeczytana wspólnie z córką która tę serię uwielbia. Urocza, przyjemna lektura. Wesoły piesek i bohaterka z którą może się dziecko utożsamić - czego chcieć więcej do szczęścia :)
Polecamy

Polecamy

Książka bardzo mi się podoba. Jest ciekawa i skrywa w sobie dużo przygód, które chciałabym przeżyć. Chciałabym również przeczytać ją jeszcze raz.

Przeczytałem w godzinę i 46 minut. Książka, od której nie można się oderwać. Ciekawa akcja na biwaku,dziewczynka Dorotka pokochała pieska Reksa a rodzice nie chcieli zgodzić na posiadanie psa,Polecam. posiadam

Bardzo fajna książka

Bardzo fajna książka

• Chcę w prezencie
  • 2021
  • Zaopiekuj się mną
  • 2017
  • Przeczytane w 2020

Dodaj cytat z książki Reks, szczeniak z wakacji