Reks, szczeniak z wakacji

Holly Webb Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Zaopiekuj się mną! literatura dziecięca
Jacek Drewnowski
Zielona Sowa
wakacje dziecko przyjaźń piesek niespodzianka
literatura dziecięca
Jacek Drewnowski
Zaopiekuj się mną!
wakacje dziecko przyjaźń piesek niespodzianka

Książka bardzo mi się podoba. Jest ciekawa i skrywa w sobie dużo przygód, które chciałabym przeżyć. Chciałabym również przeczytać ją jeszcze raz.

Przeczytałem w godzinę i 46 minut. Książka, od której nie można się oderwać. Ciekawa akcja na biwaku,dziewczynka Dorotka pokochała pieska Reksa a rodzice nie chcieli zgodzić na posiadanie psa,Polecam. posiadam

Bardzo fajna książka

super

Jedna z książek z najlepszej serii i najlepszej autorki. Duży druk i cudowna fabuła!!!

<3 Uwielbiam tą książkę :D

Piękna książka o przyjaźni. <3

Historia dziewczynki, która bardzo chciała mieć pieska. Książka pokazująca dzieciom jak zwierzęta się do nas przywiązują, i że ich posiadanie jest odpowiedzialnością. Jednocześnie czytając ją nasuwa się pytanie, czy to my wybieramy zwierzątko, czy to jednak zwierzęta wybierają nas?

Oki :))

Książka smutna jak i zarówno ciekawa. Zakończenie bardzo ciekawe i interesujące. Książka przeznaczona dla dzieci, jak i zarówno i dorosłych. Szczerze polecam.

• Chcę w prezencie
  • 2017
  • Z biblioteki
  • Dzieciństwo
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki Reks, szczeniak z wakacji