Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków

Renata Piątkowska Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Gang Słodziaków (tom 1) Seria: Gang Słodziaków opowieści dla młodszych dzieci
Zielona Sowa
gang słodziaków biedronka
Gang Słodziaków (tom 1)
opowieści dla młodszych dzieci
Gang Słodziaków
gang słodziaków biedronka

Super książka tylko brakuje wersji elektronicznej gdy ktoś nie dostał książki 😭

"Wiadomo, że kiedy na polanie pod starym drzewem zbierze się szóstka Słodziaków, to na wesołe przygody nie trzeba będzie długo czekać. Dobrzy przyjaciele: lis, sowa, bóbr, zajęczyca, jeż i ryś sprawią, że nie raz uśmiechniecie się od ucha do ucha lub wstrzymacie oddech w oczekiwaniu na rozwój wypadków. Jedno jest pewne: w ich towarzystwie o nudzie nie może być mowy. Wie o...

Wesołe historyjki, ładne ilustracje - to książka, którą uwielbia moja córeczka.

Lekkie historyjki dla dzieci, mogą być na dobranoc. Natomiast czytałam moim dzieciom lepsze ;)

Mojej córce najbardziej podobał się Ryś Rysio stwierdzający, że cieszy się, że jest kotem.

Ciekawe przygody sympatycznych mieszkańców lasu :) Lektura dla 4-7 latków.

Przyjemne historyjki z dużą dawką humoru. Niestety w niektórych historiach brakuje wyraźnego morału (a to przecież bajki).

Ładnie wydana, napisana przez znaną autorkę książek dla dzieci, ozdobiona zabawnymi ilustracjami no i dodawana jako gratis do zakupów. Same historyjki są raczej ciekawe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Pomimo dziwnych pomysłów jak np. łączenie w pary zwierzątek o nieproporcjonalnej wielkości uważam, że zamiast na miśka zdecydowanie lepiej zbierać naklejki właśnie na...

• 2018
  • Dla dzieci
  • 2019
  • Dziecięce
  • Moja biblioteczka :)
więcej mniej

Renata Piątkowska Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków Zobacz więcej