Tratwa meduzy

Okładka książki Tratwa meduzy
Piotr Millati Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria Seria: Próby językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Próby
słowo/obraz terytoria
2013-01-01
2013-01-01
religia literatura

Okładka książki Schulz/Forum 6 Jerzy Jarzębski, Anna Kaszuba-Dębska, Piotr Millati, Stanisław Rosiek, Bruno Schulz, Piotr Sitkiewicz, Tomasz Swoboda, Anna Szyjkowska-Piotrowska, Marek Wilczyński
Ocena 8,0
Schulz/Forum 6 Jerzy Jarzębski, An...
Okładka książki Schulz/Forum 3 Paweł Dybel, Ewa Graczyk, Jerzy Jarzębski, Jerzy Kandziora, Piotr Millati, Stanisław Rosiek, Filip Szałasek
Ocena 8,0
Schulz/Forum 3 Paweł Dybel, Ewa Gr...
Okładka książki BLIZA - Kwartalnik Artystyczny nr 1 (10) 2012 - Współczesne dzieciństwo Marta Cebera, Rafał Chojnacki, Marek Czuku, John F. Deane, Marek Gajdziński, Przemysław Gulda, Paweł Huelle, Justyn Hunia, Jerzy Illg, Arkadiusz Jadczak, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Andrzej Kasperek, Przemysław Kołodziej, Krzysztof Lipowski, Józef Majewski, Zbigniew Mentzel, Piotr Millati, Agnieszka Moroz, Ninette Nerval, Kamila Pawluś, Ewa Pobłocka, Redakcja kwartalnika Bliza, Monika Samsel-Chojnacka, Michał Sobol, Agnieszka Tomasik, Marta Tymińska, Adam Wiedemann, Marek Wittbrot, Jarosław Zalesiński
Ocena 9,0
BLIZA - Kwarta... Marta Cebera, Rafał...