Kim jest wujek Tomek?

Okładka książki Kim jest wujek Tomek?
Marta Tomaszewska Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Klub Przyjaciół Dzieci z Bullerbyn literatura dziecięca
literatura dziecięca
Klub Przyjaciół Dzieci z Bullerbyn
Nasza Księgarnia
1997-01-01
1997-01-01
Dla dzieci i młodzieży

więcej Więcej

Fenomenalna książka dla dzieci. Troszkę przygodowa, troszkę tajemnicza, troszkę trudno odgadnąć, o co chodzi. Ale to wszystko sprawia, że świetnie się to czyta. A dla miłośników zwierząt mamy tu papugę Ogiwu, bez której by się nie obeszło.

• 2018
  • Powroty (od 2011 r.)
  • Ocena: 3/5
  • 2005 - 2009

Dodaj cytat z książki Kim jest wujek Tomek?