Dyskusje o książce Chwile, których nie znamy. Opowieść o Marku Grechucie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Alfabet tytułów
O jak -  Ołtarze Pozorów Ołtarze Pozorów
1 godz. temu
Czytamy w weekend
A ja bym proponowała  Madame Madame...
1 rok temu
Czytamy w weekend
Jestem ciut dalej niż ty;) dzieje się, oj dzieje się. Czyta mi się zdecydowanie lepiej niż pierwszą część, teraz w zasadzie przez nią płynę i tylko brak czasu stoi na przeszkodzie di jej ukończenia.
1 rok temu
Najlepsze książki
1.Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918 2. Na krawędzi nigdy 3. Dekorator 4. Prawdziwe historie ocalonych 5. Emma 6. Cień wiatru 7. Medaliony 8. Syrena 9. Przeminęło z wiatrem 10. Pokolenia. Powrót do domu Wymień szóstkę na tomik poezji
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (lipiec 2015)
Wczorajsze "łupy": z biblioteki:  Zamknięte pokoje Zamknięte pokoje  Tamte cudowne lata Tamte cudowne lata  Ostatnia wola Sonji Ostatnia wola Sonji
8 lata temu
Podsumowanie czytelnicze 2014 roku
Przeczytałam 54 książki. Nie wiem ile było w zeszłym roku, ale na pewno dużo mniej. Nie będę pisała o złych książkach, bo po co? Lepiej o nich szybko zapomnieć. Za to te, które podobały mi się najbardziej to:  Niezłomny Piękna książka i ryczałam na niej jak bóbr. W przyszłym tygodniu wybieram się do kina, mam nadzieję, że film chociaż w małym...
9 lata temu
Pokazuje 6 z 10