Oto jest Londyn

Miroslav Šašek Wydawnictwo: Dwie Siostry Cykl: Oto jest... (tom 2) literatura dziecięca
This is London
Londyn Wielka Brytania Anglia

Oficjalne recenzje i

Dzieci, oto jest Londyn!

[ 8 ] Link do recenzji

Cudne obrazki, cudny pomysł, cudny Londyn!

malewielkieksiazki.blogspot.com
Londyn. Mnóstwo ilustracji, tak bardzo charakterystycznych, że nie sposób ich pomylić z inną książką i innym autorem.
Informacje o budynkach, miejscach są w większości skrótowe, ale jest ich równie dużo.
Anglojęzyczne nazewnictwo może przeszkadzać w odbieraniu treści przez młodsze dzieci, zachęcam jednak do czytania te starsze, które z...

Piękna książka ze wspaniałymi ilustracjami i krótkimi opisami Londynu sprzed lat. Bardzo podoba mi się, że na końcu książki zostało umieszczone wyjaśnienie jak zmieniła się sytuacja od czasów powstania książki i jak opisany w książce Londyn wygląda dziś.

Zwiedzanie Londynu z książką Miroslava Šaška to prawdziwa przyjemność. „Oto jest Londyn” rozkochuje czytelników w stolicy Wielkiej Brytanii. I jeszcze bardziej w pięknych ilustracjach samego autora.

www.czytamto.pl

• Dla dzieci