Oto jest Wenecja

Miroslav Šašek Wydawnictwo: Dwie Siostry Cykl: Oto jest... (tom 6) literatura dziecięca
This Is Venice
Katarzyna Domańska

Oficjalne recenzje i

Wpuszczeni w Wielki Kanał

[ 7 ] Link do recenzji

Urocza w formie i treści książeczka przybliżająca młodym czytelnikom zabytki i historię Wenecji. Mnie też sprawiła ona dużo frajdy!Ponieważ książka została po raz pierwszy wydana w latach 60. ubiegłego wieku, na końcu znajduje się krótka aktualizacja.
Serdecznie polecam!

Miroslav Šašek na kartach swojej książki przeniósł mnie do Wenecji. Przepiękne ilustracje i krótkie opisy niesamowicie oddają klimat miasta, mimo iż niektóre są trochę nieaktualne, gdyż pierwsze wydanie ukazało się w 1960 roku. Dla młodszych czytelników pozycja ta może być świetnym wprowadzeniem przed wycieczką do Wenecji.
Ja jestem absolutnie zauroczona! Nie jestem...

• 2018
  • Dla dzieci