Okładka książki Doskonałe umiejętności interpersonalne.  Wszystko, czego potrzebujesz, aby udało ci się za pierwszym razem
Andrew Floyer Acland Wydawnictwo: Rebis poradniki
poradniki
Rebis
2006-01-01
2006-01-01
9788371209628

więcej Więcej

Dobre dla psychopatów, by ci mogli tuszować brak emocji i empatii. Niestety książka nie pomaga nam zgłębić natury ludzkiej która to jest kluczem dla odpowiednich relacji.

NIC ODKRYWCZEGO JAK DLA MNIE i chyba nie zmieni w moim życiu nic, tylko utrwali kilka mądrych cytatów, które wystarczyłyby zamiast całej tej książki...

Pomijając kilka ciekawych informacji, nieliczne, a trafiające w sedno komentarze i ogrom "rad", które dotyczą automatycznie wykonywanych przez nas czynności, uważam, że książka przeznaczona jest dla "robotów", a nie ludzi ceniących sobie dobre relacje interpersonalne. Nie wyobrażam sobie człowieka stosującego opisane w książce mechanizmy, a właściwie dokładnie i krok po...

• Poradniki
  • Literatura australijska
  • Posiadam2
  • 2018
  • Psychologia / Poradniki
  • Przeczytane w 2019

Andrew Floyer Acland Doskonałe umiejętności interpersonalne. Wszystko, czego potrzebujesz, aby udało ci się za pierwszym razem Zobacz więcej