rozwiń zwiń

Oficyna Wydawnicza Latona
1992-01-01
1992-01-01
dzieci

Dziecko ulicy napisana wartkim językiem, bardzo dobrze się czyta. Główny bohater trochę kojarzy mi się z małym Gavrochem z Nędzników ale osadzony jest w warszawskich realiach z tą różnicą, że w tym przypadku historia dziecka kończy się pozytywnie. Dziecka salonu nie czytałem.

Dzieci ulicy Pajewski Warszawa 1901
przeczytana jednym tchem 24.06

Dziecko salonu Księgarnia Powszechna Warszawa 1906
porzucona w jednej trzeciej - nijaki klimat po dzieciach ulicy 26.06

Dzieci ulicy Pajewski Warszawa 1901
przeczytana jednym tchem 24.06

Dziecko salonu Księgarnia Powszechna Warszawa 1906
porzucona w jednej trzeciej - nijaki klimat po dzieciach ulicy 26.06

Wzruszająca opowieść, napisana pięknym, poetyckim językiem.

Wzruszająca opowieść, napisana pięknym, poetyckim językiem.

Ciekawa historia o dzieciach ulicy - chyba żadnej innej nie ma tego typu. Wiele uczy. Polecam pedagogom...

Dodaj cytat z książki Dzieci ulicy. Dziecko salonu