Grunt to bunt 3. Rozmowy o Jarocinie

Grzegorz K. Witkowski Wydawnictwo: InRock Cykl: Grunt to Bunt (tom 3) biografia, autobiografia, pamiętnik
InRock
rock muzyka Jarocin
Grunt to Bunt (tom 3)
biografia, autobiografia, pamiętnik
rock muzyka Jarocin

Na Jarocinie pierwszy raz pojawiłam się w 2013 roku, czyli długo po wznowieniu festiwalu, którego tak naprawdę nie można nazwać kontynuacją festiwali z lat 80 i 90. "Tamte" Jarocina znam bardziej z echa rozmów mojego brata z jego kolegami, którzy w tamtych czasach jeździli na festiwal. A teraz poznałam go niemalże od strony kuchni.
Pierwsza cześć rozmów wciągnęła mnie bez...

• 2014
  • 2020