Leave Me Breathless

Okładka książki Leave Me Breathless Cherrie Lynn
Okładka książki Leave Me Breathless
Cherrie Lynn Wydawnictwo: Samhain Publishing Cykl: Ross Siblings (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Ross Siblings (tom 3)
Samhain Publishing
2012-01-01
2012-01-01
9781619213791
Ross Siblings Leave Me Breathless Cherrie Lynn

Nie napiszę, że ta część była lepsza od poprzedniej. Była taka sama. Główny bohater z kolczykami w tych samych miejscach, obiecujący, że nigdy nie zostawi bohaterki. Daję jedną gwiazdkę mniej, ponieważ irytowala mnie główna bohaterka, która cały czas się uganiala za Setem, który poza mówieniem, że nigdy nie pozwoli jej odejscze nie pomachał nawet małym palcem.

Ooo tak! Po pierwsze, ta część jest dużo, dużo lepsza niż poprzednia, pomimo, że już tamta zawładnęła moim sercem.
Sposób pisania i budowania napięcia i akcji przez autorkę bardzo mi spasował. Gdy sięgałam po te pozycję (kojarząc już głównych bohaterów) trochę się obawiałam. Myślałam, że książka niewiele będzie się różnić od poprzedniej, a jednak bardzo miło mnie zaskoczyła.
Fabuła jest zbudowana konkretniej i dużo dokładniej, nie brakuje akcji, a poza tym wszystko jest na wyższym poziomie.
Główni bohaterowie:
Macy - nasza psuja i maruda, która w poprzednik tomie wydawała się panną z kijem w tyłku to SUPER BABKA! Ma w sobie tą głębie, której trochę brakowało mi w jej niewinnej przyjaciółce, Candance. To silna dziewczyna, prawdziwa kowbojka i miłośniczka country i jazdy konnej. Ma za sobą przeszłość, która ukształtowała ją na taką, jaka teraz jest, a mimo tego widać w niej ta iskrę, dzięki której nie da się jej ie lubić.
Ghost (o Boże, nie potrafię nie śmiać się teraz wiedząc skąd ta ksywa) a właściwie to Seth jest świetny. Ma za sobą ciężką przeszłość, która wlecze się nieubłaganie, oraz męczącą teraźniejszość, a mimo tego jest ŚWIETNY! To bohater, którego ciężko nie lubić! To tatuażysta ze zniewalającym uśmiechem i specyficznym humorem, który trafia do mnie momentalnie. Choć wydaje się bardzo silną osobą, ma swoje demony, które niszczą jego samoocenę.
Poza tym oczywiści nie brakuje Candance i Briana, Sam oraz całej metalowo-tatuażowej otoczki. Wszyscy są świetni.
Warto również wspomnieć o Rainie - byłej Ghosta, którą kilkakrotnie miałam ochotę spacyfikować, za jej irytujące i drażniące zachowanie, jednak momentami, gdy poznałam jej historię było mi jej po prostu szkoda. I Jared - były Macy, który znowu chce starać się o jej względy, a który irytuje mnie już całkowicie.
Ta historia ma duży pazur. Nie brakuje tu miłosnych uniesień, gorącej akcji, ale i dramatów.
Niepewność, strach i wiele silnych uczuć jest tym, z czym bohaterowie musza się zmierzyć, by być razem.
Pełno tu walki serce z rozumem.
To historia dwojga nieidealnych ludzi, którzy muszą poskładać siebie na nowo i zdecydować, czy są gotowi być razem.
Jestem w pełni i tak i GORĄCO POLECAM!
Świetna historia!
Dużo akcji.
Można się pośmiać!
Można popłakać!

P O L E C A M ! ! !

Książka podobała mi się bardziej niż poprzedni tom, choć wcześniej trudno było mi sobie wyobrazić jak zniosę tą bohaterkę. Jednak "W do utraty tchu" Macy była zdecydowanie fajniejsza niż w "Do szaleństwa". Jej postępowanie wydawało mi się bardziej sensowne i prawdziwsze niż zachowanie Candace w poprzednim tomie. Akcja może bez zaskoczeń, ale czyta się przyjemnie.

Która z nas by nie chciała takiego faceta, jak Seth? Cudowna książka :)

Która z nas by nie chciała takiego faceta, jak Seth? Cudowna książka :)

Dość szybko się czyta, fajny seks aczkolwiek zaskoczona jestem tym, że nie było pięciu orgazmów podczas seksu analnego, co często jest standardem w literaturze erotycznej... :-) w sumie, to w ogóle nie było seksu analnego ;-)

Szybko się czyta, przyjemna książka na wieczór.

Szybko się czyta, przyjemna książka na wieczór.

Historia Macy i Ducha zdecydowanie mnie nie porwała, a szkoda.

Historia Macy i Ducha zdecydowanie mnie nie porwała, a szkoda.

Kończąc pierwszy tom nie chętnie chciało mi się czytać drugiego bo na pewno nie będzie powalający jak pierwszy aleee...kurczę ta część chyba jest lepsza a na pewno równie świetna jak poprzednia. Dobra historia polecam .

Bardzo mi się podobała. :)

Bardzo mi się podobała. :)

Wakacyjne czytadełko

Wakacyjne czytadełko