Media społecznościowe bez ściemy. Jak kreować markę

Erik DeckersJason Falls Wydawnictwo: Helion biznes, finanse
No Bullshit Social Media: The All-Business, No-Hype Guide to Social Media Marketing
Izabela Szybilska-Fiedorowicz
Helion
media społecznościowe marketing marka
biznes, finanse
Izabela Szybilska-Fiedorowicz
media społecznościowe marketing marka

Mam problem z amerykańskimi podręcznikami - irytuje mnie to, że są przegadane. Autorzy najpierw piszą o czym napiszą, potem o tym napiszą, a na koniec piszą o czym napisali. W efekcie mam wrażenie, że ciągle czytam to samo i książka, która mogłaby mieć 150 stron ma o 100 więcej i pod koniec nie daje się już czytać.

I tu właśnie mamy z tym do czynienia. A szkoda, bo...

Polecam. Dobrze przygotowana pozycja, mnóstwo przykładów.

Książka wyłącznie dla prezesów/właścicieli firm, dla zwykłego człowieka raczej mało przydatna.

Książka idealna dla przedsiębiorcy, który nie ma pojęcia, z czym się "je" social media. Początkujący marketer też będzie z niej zadowolony. Napisana przystępnym, lekkim językiem, daje parę praktycznych i wartościowych wskazówek. W książce jest także opisanych dużo przypadków klientów i ich sukcesów, co procentuje.

• Marketing
  • Rozwój