Peter Clines Wydawnictwo: Permuted Press Cykl: Threshold (tom 1) horror
Threshold (tom 1)
horror
angielski
Lovecraft Cthulu new weird Los Angeles horror thriller

Jak ja lubię miłe zaskoczenia. Nie spodziewałem się po tej książce niczego specjalnego, ot pozycja wyłowiona przypadkiem z otchłani Amazona na podstawie dość zachęcającego opisu. Tymczasem okazało się, że jest to prawdziwy smakołyk dla miłośników Lovecrafta i wszelkiego rodzaju mrocznych opowieści rodem z Arkham - w tym przypadku jednak osadzonych w świecie współczesnym a...

• 2013
  • ROK 2015