Religie dla żółtodziobów

religia
2013-05-13
Przemysław Bandel
religie

Warto sięgnąć po tą książkę, która w przystępny, zrozumiały i ciekawy sposób ukazuje powiązania i różnice, założenia i obrzędy, genezy i idee, jakie są charakterystyczne dla najważniejszych religii świata. Polecam! :)

Całkiem interesująca książka, z racji rozpiętości poruszanych tematów przedstawiająca jednak zaledwie najważniejsze informacje o omawianych religiach. Trochę męczące były tylko powtórzenia tych samych myśli oraz ciągłe powtarzanie o potrzebie zrozumienia (jakby to nie było oczywiste… chociaż w sumie może dla niektórych nie jest i dlatego takie podejście?). To taka pigułka...

• Religia
  • Nigdzie
  • Pożyczone
  • DlaMnie
  • Historia
  • Religijne, filozoficzne, mądrościowe, polityczne itd.
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Religie dla żółtodziobów