Rozmowy z Witoldem Lutosławskim

muzyka
Polskie Wydawnictwo Muzyczne
1972-01-01
1972-01-01
muzyka Witold Lutosławski rozmowy muzyka współczesna kompozytor dyrygenci polscy kompozytorzy polscy publicystyka polska

Okładka książki Inspiracje w muzyce XX wieku Jolanta Bauman-Szulakowska, Regina Chłopicka, J. Katarzyna Dadak-Kozicka, Krystyna Danecka-Szopowa, Dorota Dywańska, Magdalena Dziadek, Leszek Długosz, Danuta Gwizdalanka, Małgorzata Gąsiorowska, Michał Głowiński, Alicja Jarzębska, Tadeusz Kaczyński, Ireneusz Kania, Małgorzata Komorowska, Jadwiga Kłobukowska, Władysław Malinowski, Alicja Matracka-Kościelny, Kornel Michałowski, Anna Nowak, Ireneusz Pawlak, Bohdan Pociej, Tadeusz Przybylski, Jadwiga-Romana Romana, Witold Rudziński, Władysław Stróżewski, Jan Stęszewski, Małgorzata Szubert
Ocena 0,0
Inspiracje w m... Jolanta Bauman-Szul...