Marlena Dietrich. Kronika życia

Renate Seydel Wydawnictwo: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe biografia, autobiografia, pamiętnik
Marlene Dietrich. Eine Chronik ihres Lebens in Bildern und Dokumenten
Milena Gostkowska
Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe
film kino marlena dietrich marlene dietrich biografia
Marlene Dietrich. Eine Chronik ihres Lebens in Bildern und Dokumenten
biografia, autobiografia, pamiętnik
Milena Gostkowska
film kino marlena dietrich marlene dietrich biografia

Przepięknie przygotowany album. Materiały (zdjęcia, skany, plakaty, bilety etc.) rzetelnie opisane. Co tu dużo mówić - miła dla oka kronika życia jednej z najwybitniejszych aktorek XX wieku.

Bardzo dobrze zrobiony album. Zdjęcia ułożone chronologicznie, wiele z nich nie jest znanych szerszej publice. Prawdziwe niebo dla fanów Marleny.

Wypatrzony w antykwariacie album nie zapowiadał się na czytelniczy hit, bo też jak można się spodziewać czytelniczego hitu po masie zdjęć z podpisami. Tymczasem - zaskoczenie. Przede wszystkim wybór zdjęć imponujący, nawet nie ze względu na ilość, ale na ich jakość i treść: wiele z nich to prawdziwe kolekcjonerskie rarytasy, rzadkie dokumenty i cenne ujęcia pokazujące...

• Film etc.
  • MustHave