Oto życie. Zajmująca biologia

Robert Winston Wydawnictwo: G+J nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
G+J
biologia przyroda
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
biologia przyroda

Jak wiadomo człowiek uczy się najszybciej i najprościej poprzez obserwację, doświadczenie , ale przede wszystkim przez odpowiednie zaciekawienie tematem.
Biologia nie należy do nauk prostych, gdyż jest pełna skomplikowanych , zawiłych i czasami bardzo trudnych do okiełznania relacji, reakcji i procesów zachodzących wśród istot należących do fauny i flory.

Mnie biologia...

Biologia... Zawsze mnie fascynowała. Kiedy chodziłam do szkoły to uwielbiałam ten przedmiot. Oceny również miałam dosyć dobre. Do nauki się przykładałam, bo interesowało mnie większość tego o czym się uczyliśmy. Jest to tak rozległa dziedzina życia, tak różnorodna, tak pełna przeróżnych ciekawostek, zaskakujących, czasem nawet niewyobrażalnych rzeczy, że bez różnicy jak...

• Chcę w prezencie
  • Maja
  • Rok 2013
  • Naukowe
  • PILNE
  • Burda Książki
  • RECENZOWANE dla wydawnictw

Dodaj cytat z książki Oto życie. Zajmująca biologia