Co sprawia, że ja to ja?

Robert Winston Wydawnictwo: G+J popularnonaukowa
Michał Madaliński
G+J
popularnonaukowa
Michał Madaliński

Było już co nieco o życiu i o biologii, teraz czas na drugą książkę z serii "Mały naukowiec, w której to autor zabiera nas w podróż po naszym własnym ciele oraz organizmie. Dowiemy się tego dlaczego każdy człowiek jest wyjątkowy, dlaczego lubi jedno, a czegoś innego nie znosi, dlaczego jego oczy mają taki kolor, a nie inny... Na początku jest oczywiście spis treści, a w nim...

• Dzieci: do zdobycia
  • Burda Książki
  • RECENZOWANE dla wydawnictw
  • Inne popularnonaukowe
  • Dla Liam'a
  • Popularnonaukowe
  • Książki 2016 Maja

Dodaj cytat z książki Co sprawia, że ja to ja?