Blisko wiersza. 30 interpretacji

Oficjalne recenzje i

Niektórzy lubią poezję*

Link do recenzji

4018 120 152

W poezji słowo zastępuje kilka stronic powieści. Współbycie dwóch, trzech słów to już cały rozdział. Jeden wiersz jest jak cała powieść. Jest jeden problem, trzeba to w duszy ujrzeć i rozumem odczytać. Pan Marian w "Blisko Wiersza" pokazuje jak można poezję posmakować, podpowiada niejako sobą jak poezję, najczęściej znany tylko autorowi kod odcyfrować i rozumieć. Warto przeczytać.

Mądra, ubogacająca lektura. Dla miłośników poezji – obowiązkowa.

Mądra, ubogacająca lektura. Dla miłośników poezji – obowiązkowa.

Warto przeczytać chociaż część poświęconą lirykom lozańskim.

Warto przeczytać chociaż część poświęconą lirykom lozańskim.

Dodaj cytat z książki Blisko wiersza. 30 interpretacji