Nie tylko Robinson, czyli o oświeceniowej literaturze dla dzieci i młodzieży

Okładka książki Nie tylko Robinson, czyli o oświeceniowej literaturze dla dzieci i młodzieży
Ryszard Waksmund Wydawnictwo: Młodzieżowa Agencja Wydawnicza Seria: Krytyka Literatury Dziecięcej językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Krytyka Literatury Dziecięcej
Młodzieżowa Agencja Wydawnicza
1987-01-01
1987-01-01
8320322103
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Ludzie i krasnoludki. Powinowactwa z wyboru Jerzy Axer, Tadeusz Budrewicz, Tadeusz Bujnicki, Renata Dźwigoł, Małgorzata Grzegorzewska, Renata Hołda, Ryszard Kantor, Joanna Majchrzyk, Jolanta Sztachelska, Janusz Tazbir, Ryszard Waksmund, Danuta Waloszek, Jan Woleński, Violetta Wróblewska, Iwona Węgrzyn, Jolanta Ługowska
Ocena 6,0
Ludzie i krasn... Jerzy Axer, Tadeusz...
Okładka książki Po potopie. Dziecko, książka i biblioteka w XXI wieku. Diagnozy i postulaty Alicja Baluch, Ewa Chuchro, Anna Maria Czernow, Maria Kielar-Turska, Weronika Kostecka, Anna Kołodziejczyk, Anna Maria Krajewska, Maria Kulik, Grzegorz Leszczyński, Joanna Olech, Joanna Papuzińska, Ryszard Waksmund, Michał Zając, Jolanta Ługowska, Danuta Świerczyńska-Jelonek, Olga Żarnowiecka
Ocena 7,0
Po potopie. Dz... Alicja Baluch, Ewa ...