Przemoc na oceanach. Współczesne piractwo i terroryzm morski

Krzysztof Kubiak Wydawnictwo: TRIO Seria: O wojnach i konfliktach historia
TRIO
terroryzm piraci XX wiek
historia
O wojnach i konfliktach
terroryzm piraci XX wiek

Książka opisująca przyczyny i rozwój piractwa na świecie. Autor podkreśla, że jest to proces, który kształtował na przełomie kliku lat. Sporo miejsca zostało poświęcone sposobom zapobiegania wtargnięciom na statki, np. uzbrojona ochrona, armatki wodne.

• Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • 📣 Ach! Moja kolekcja
  • Chcę w prezencie