Punkt krytyczny

Okładka książki Punkt krytyczny
Tom Clancy Wydawnictwo: Buchmann Cykl: Kwant (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Kwant (tom 4)
Breaking point
Buchmann
2013-04-24
2013-04-24

Okładka książki Władza i imperium Marc Cameron, Tom Clancy
Ocena 7,7
Władza i imperium Marc Cameron, Tom C...
Okładka książki Code of Honor Marc Cameron, Tom Clancy
Ocena 7,8
Code of Honor Marc Cameron, Tom C...

Okładka książki Morze ognia Tom Clancy, Steve Pieczenik, Jeff Rovin
Ocena 6,3
Morze ognia Tom Clancy, Steve P...
Okładka książki Sprawa Oriona Tom Clancy, Martin H. Greenberg
Ocena 6,1
Sprawa Oriona Tom Clancy, Martin ...
Okładka książki Misja honoru Tom Clancy, Steve Pieczenik, Jeff Rovin
Ocena 6,1
Misja honoru Tom Clancy, Steve P...
Okładka książki Centrum Tom Clancy, Steve Pieczenik
Ocena 6,4
Centrum Tom Clancy, Steve P...
Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Mam szczere wątpliwości cz ta książka w ogóle się ukazała. Chętnie odkupię, bo nie ma na Allegro ani w żadnej z internetowych księgarni. Jak ktoś ma na odsprzedaż do proszę o maila, bo ma wrażenie, że wydawca mnie nabrał.

Dodaj cytat z książki Punkt krytyczny