Małżeństwo pięciogwiazdkowe

Okładka książki Małżeństwo pięciogwiazdkowe
Bogdan Król Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu poradniki
poradniki
Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
2008-01-01
2008-01-01
małżeństwo

Otrzymałam tę książkę jako prezent ślubny od koleżanki z pracy i właśnie zamawiam ją na ślub, na który się wybieram. Dość niepozorna, prosta w budowie, w grafice, nieco ,,staromodna" (?) czy też niedzisiejsza, ale wybitna w swojej treści, w obecnej prawdzie. Nie brak w niej też rozdziału z humorem, a osobiście bardzo doceniam to w książkach tego typu i w autorach z koloratką. ;)

Dodaj cytat z książki Małżeństwo pięciogwiazdkowe