Z jakich klocków zbudować ten dom?

Okładka książki Z jakich klocków zbudować ten dom?
Ewa SzatkowskaMirosław Szatkowski Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Compassion poradniki
poradniki
Instytut Wydawniczy Compassion
2016-01-01
2016-01-01
małżeństwo chrześcijaństwo Bóg rodzina relacja komunikacja miłość

W przeciwieństwie do amerykańskich poradników, jest mniej wylewna, a jednak porusza trudne kwestie, ba, zawiera nawet świadectwa z punktu widzenia małżonki i męża, mimo to bez tego samego ekshibicjonizmu. Widać, że pisze je dojrzałe małżeństwo, które po latach poznawania się, dopasowywania się i walki o relację, wreszcie wkroczyło na ścieżkę jedności małżeńskiej. Polecam.

• 2020
  • 52/2018
  • Dzieci

Dodaj cytat z książki Z jakich klocków zbudować ten dom?