Małżeństwo niemal doskonałe

Wydawnictwo Iskry
poradniki
poradnik małżeństwo

2039

Świetna, zdroworozsądkowa pozycja na temat małżeństwa, rodziny, wychowywania dzieci, seksuologii, relacji międzyludzkich. Wydawałoby się ramotka, z lat 70-tych, a pomijając postęp technologiczny i medyczny, absolutnie nic nie straciła na wartości. Ostatecznie postawa odpowiedzialności za siebie i za drugą osobę w małżeństwie jest, a przynajmniej powinna być, uniwersalna....

• Jak
  • Nabytki 2014
  • Parady porady
  • Największa
  • Poradniki
  • 2014
  • ψυχή

Dodaj cytat z książki Małżeństwo niemal doskonałe