Tajemnice mózgu

Susan Greenfield Wydawnictwo: Świat Książki nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Świat Książki
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
1998-01-01

Bogactwo ilustracji, mnóstwo ciekawostek, wiele interesujących informacji, piękna szata graficzna - tak w skrócie można opisać tę bardzo dobrą książkę opisującą ludzki mózg. Jest to jedna z książek ze znakomitej serii "Labirynty wiedzy".
Książka składa się z pięciu głównych części. Pierwsza ma tytuł "Na tropach procesów myślowych" i podaje wszelkie podstawowe informacje o...

• Medycyna
  • Short
  • (T) Mózg
  • (B KATEGORIA) WIEDZA
  • Naukowe, popularnonaukowe
  • Mózg 🍁
  • Piękny przedmiot
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Tajemnice mózgu