500 samochodów sportowych

albumy
2012-01-01
Julita Mastalerz
samochody

Tak naprawdę to na samochodach nie znam się za bardzo, jasne znam kilka marek, modeli, jakąś terminologie motoryzacyjną, ale do znawcy to mi bardzo daleko. Jednak nie wzięłam tej książki dla siebie. Wzięłam ją dla moich dwóch mężczyzn, obaj bardzo lubią samochody, interesują się nimi i byłam pewna, że będą nią zachwyceni... I co? I nie myliłam się ani trochę :)

Tak...

• Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • Olesiejuk
  • 2/10