Akademia i Drukarnia Ostrogska

Wołanie z Wołynia
2006-01-01
2006-01-01
historia Ostrog Ruś historia Ukrainy Akademia Ostrogska

Okładka książki Rola Kościoła w dziejach Polski. Kościoły w Rzeczypospolitej Piotr Birecki, Paweł Fiktus, Marcin Gabryś, Jerzy Gaul, Andrzej Gil, Janusz Grabowski, Małgorzata Grzywacz, Zbigniew Hundert, Tomasz Jaszczołt, Tomasz Karbowniczek, Tomasz Kempa, Marcin Klemenski, Anna Krochmal, Jacek Krochmal, Justyna Król-Próba, Dariusz Makiłła, Kacper Manikowski, Sławomir Marchel, Janusz Małłek, Antoni Mironowicz, Uładzimir Padalinski, Kamila Pawełczyk-Dura, Urszula Pawluczuk, Jan Pietrzykowski, Piotr Piętkowski, Edward Potkowski, Alicja Puszka, Ihor Skoczylas, Tadeusz Stegner, Joanna Szady, Adam Szczupak, Tadeusz Mikołaj Trajdos, Hubert Wajs, Dorota Wereda, Stanisław Witecki, Irena Wodzianowska, Thomas Wuensch, Sławomir Zabraniak, Ilona Zaleska, Ewa M. Ziółek, Kazimierz Łatak, Karolina Święcich
Ocena 4,0
Rola Kościoła ... Piotr Birecki, Pawe...