Likiery

Okładka książki Likiery
August Oetker Wydawnictwo: Weltbild Seria: Dr August Oetker kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Dr August Oetker
Liköre
Weltbild
2011-06-22
2011-06-22
Aleksandra Dobrzańska
likiery gotowanie kulinaria przepisy kulinarne

więcej Więcej

Rewelacyjna książeczka o likierach. Proste przepisy, które pozwolą wyczarować wspaniały prezent :)

Bardzo ładne wydanie, szczegółowe przepisy i dość łatwe w wykonaniu, aż chciałoby się każdego skosztować.

• Kulinarne
  • Kulinaria