Dziedzictwo cieni

Heritage of shadows
literatura obyczajowa, romans
Zdzisława Lewikowa
paryż francja złodzieje nieporozumienia miłość sekrety

A ja jestem tą książką oczarowana!. Nie zapowiadała się tak imponująco. Już się wydaje, że wiesz jak potoczą się losy, ,a tu niespodzianka, i kolejna , i kolejna.... Ciągła akcja, ciągle coś się dzieje. Niby historia życia, a jakże ciekawa!

Powieść o dziewczynie, która ma skomplikowane życie od narodzin i próbuje wszystko poukładać i wyjaśnić. Lekki romans, ale nie polecam, ponieważ od razu się zapomina, o czym się czytało.:)

Ta książkę znalazłam w bibliotece w dziale "romans".
I nastawiłam się na romansidło, a tu szok. Książka okazała się być powieścią obyczajową, gdzie nie przepadam zbytnio za taką kategorią. I nie chce nikogo zrazić do tej książki, po prostu nie lubię takich książek i co bym nie powiedziała to i tak jak dla mnie książka jest zbyt przyziemna. Autorka pisze o wielkim sercu...

Świetnie napisana powieść obyczajowa. Ciekaw i szybka fabuła tak wciąga ,że ciężko się oderwać od książki.Zajdziecie tu przygodę ,miłość,tajemnicę i ciekawie spędzicie czas.Polecam

• XLiteratura piękna
  • Posiadam (w papierze)
  • Madeleine Brent
  • Romanse historyczne
  • 2013
  • Książki AD 2017
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dziedzictwo cieni