Spod kołdry

Okładka książki Spod kołdry Luke Bradbury
Okładka książki Spod kołdry
Luke Bradbury Wydawnictwo: Amber Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura piękna
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Under Cover. The Adventures Of A Real Life Gigolo
Amber
2013-07-02
2013-07-02
Dorota Kielczyk
seks mężczyzna żigolo rozkosz erotyka

Zaczęłam od tyłu, najpierw przeczytałam cześć druga, a teraz skończyłam cześć pierwsza. I chyba nie ma różnicy którą czytasz pierwszą. Faktem jest iż w tej części, wszystko tak na prawdę się zaczyna. Początki żigolaka Luka, londyńskiego faceta na telefon. To miał być żart, a zrobił się z tego niezły biznes. Luke szybko staje się niezłym towarem, ale poza tym sam nabywa cennego doświadczenia. Jak wiemy to nie tylko sex, zdążają się klientki po przejściach z którymi też trzeba umieć pracować. Luke jest w tym na prawdę niezły. Szybko się czyta, interesujące wątki z klientkami.

1976

Zdecydowanie, wielka strata czasu!

Zdecydowanie, wielka strata czasu!

Luke młody , przystojny Australijczyk po przejeździe do Londynu bez większego pomysłu na siebie i bez grosza w kieszeni . Aby osiągnąć sukces i poprawić własny los wpada na pomysł zostania mężczyzną do towarzystwa. Z czasem kariera Luka nabiera rozpędu i staje się rozchwytywanym żigolakiem. Porady które daje Luke w trakcie świadczą o jego stopniowym dojrzewaniu i rozumieniu potrzeb kobiecego ciała. Ukazany oczami mężczyzny świat pełen erotycznych fantazji, sytuacji łóżkowych, niebezpiecznych zabaw, czułych gestów i konwersacji.Luke zwraca szczególną uwagę na komfort psychiczny swoich klientek. Nie zaspokaja tylko ich ciała, ale przede wszystkim daje wsparcie. Książka naprawdę fajna i lekka.Pełno w niej śmiesznych sytuacji.

Ksiazka o tyle ciekawa ze bohaterem jest mezczyzna i to on w 1 osobie prowadzi nas przez te historie. Wazniejsze jest to ze ksiazki nie napisala kobieta, ktora- jak to zwykle bywa- nadaje facetom cech pozadanych przez kobiety a nie majacych wiele wspolnego z meskim punktem widzenia, ale wlasnie autorem jest facet ktory pokazuje typowo meski punkt widzenia. Punkt widzenia czasem obcesowy bezduszny brutalny ale i szlachetny dlatego warto poznac te historie chociaz nie jest mega wciagajaca.

Dla mnie książka dobra, ciekawa, czasami i zabawna. Nie męczyła mnie i nie zanudziła. Jest ok.

Jak dla mnie strata czasu!

Jak dla mnie strata czasu!

jeżeli uznamy, że erotyki to nie są wyżyny literatury (a raczej tak uznamy, nigdy nie czytałem erotyka, któremu dałbym więcej niż 6 gwiazdek) to ta pozycja to są niziny gatunku. Tak słabej książki dawno nie czytałem. Już chyba Grey z tą wewnętrzna boginią i św. Barnabą był lepszy (skądinąd czekam na 5 część - z perspektywy właśnie tego Świętego - nobel literacki dla pierwszego erotyka murowany). Wracając do historii Luka, jest słaba, nudna i bezsensowna. W książce nie ma nic, główny bohater nudny, dialogi głupie, sceny seksu prawie nie istnieją (opisów jest bardzo mało),nasz żigolak do kobiet mówi jakby miały 13 lat i bał się je złapać za rękę. Nie dowiedziałem się za wiele. Autor opisuje historię jakby o niczym nie miał pojęcia - o kobietach, żigolakach, płatnym seksie, uczuciach etc. Aha i oczywiście zawsze trafiają mu się super atrakcyjne laski, a jak już mu si e trafi nie atrakcyjna to.... odmawia :P Nie polecam

Nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Gorszej książki, że tak powiem tzn napiszę to jeszcze chyba nie czytałam. Z całą pewnością NIE POLECAM!

Pierwsza książka erotyczna napisana przez mężczyznę, którą przeczytałam. Pokazuje męski punkt widzenia.
Główny bohater przyjeżdża do Londynu i w przypływie spontaniczności zakłada z kolegą "firmę" oferującą seks z mężczyzną.
Po woli zaczynają się zgłaszać klientki - samotne, dojrzałe kobiety, młode dziewczyny chcące się zabawić albo stracić dziewictwo, mężatki, których mężowie nie mają na nic czasu, bogate i rozpieszczone albo niezbyt majętne i "odrobinę zdesperowane".
Kariera się rozwija, tylko czy z taką pracą jest szansa na znalezienie prawdziwej miłości?

historia 23-letniego Australijczyka, który po przyjeździe do Londynu postanawia pracować jako mężczyzna do towarzystwa. opisuje jak rozwija się jego kariera w seksbiznesie, kim są jego klientki, jak wygląda życie prywatne, które z powodu tego czym się zajmuje trudno mu ułożyć.
wspomina też, że nauczył się w pracy, że kobietę należy przepuszczać w drzwiach. zasada dobrego wychowania, którą znają wszyscy mężczyźni w Polsce dla Australijczyka okazała się nowością ;).

• 2015
  • Erotyka

Dodaj cytat z książki Spod kołdry