Everyday Life. Fiszki obrazkowe A1. Język angielski

Okładka książki Everyday Life. Fiszki obrazkowe A1. Język angielski praca zbiorowa
Okładka książki Everyday Life. Fiszki obrazkowe A1. Język angielski
praca zbiorowa Wydawnictwo: Cztery Głowy interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Cztery Głowy
2000-01-01
2000-01-01

Z językiem angielskim mamy styczność nie od dziś, a mimo to wielu z nas wciąż ma problemy z jego opanowaniem. Nieefektywna nauka jest wynikiem mało skutecznej techniki, którą się posługujemy, pragnąc poznać podstawy języka obcego. „Treecards – Everyday Life – A1” to najnowsza pozycja, którą możecie znaleźć w ofercie Wydawnictwa Cztery Głowy i którą oczywiście serdecznie polecam ;) Tytuł składa się z ponad 500 słów i zwrotów, które dodatkowo zostały udźwiękowione, dając nam możliwość poznania poprawnej wymowy. Dotyczą one codziennych czynności i otoczenia i są świetną okazją na uzupełnienie braków w tym zakresie ;) Moja przygoda z fiszkami zaczęła się stosunkowo niedawno, ale to wystarczyło, by umieścić ją na piedestale metod nauki obcego języka i tak też jest z najnowszą fiszkową koncepcją, która oparta jest na treelosophy, czyli filozofii drzewa ;) Często bywa tak, że do nauki języka nie brakuje nam dobrych chęci, ale motywacji, która jest przecież kluczowa w nauce czegokolwiek. I to jest właśnie jednym z głównych założeń „TREECARDS”, kolejne zaś to nauka i oczywiście używanie języka. Każde zagadnienie zostało idealnie zobrazowane na fiszkach, na których umieszczono zwrot w języku angielskim i jego polski odpowiednik. Jest to o tyle pomocne, iż zmusza nas do kreatywnego myślenia, a przez to łatwiej zapada w pamięć ;) Ci, którzy mają problemy z prawidłową wymową, mają okazję ją doszlifować, poprzez uzupełniający kurs audio, którego kod można znaleźć w zestawie ;) „Treecards – Everyday Life – A1” to wymarzona metoda, prezentująca wiedzę w przystępny i łatwy do opanowania sposób, który z pewnością przyniesie oczekiwane rezultaty ;) Jestem pod wrażeniem tej innowacyjnej koncepcji, która czyni naukę języka angielskiego zdecydowanie przyjemniejszą. Ta pozycja jest najlepszym dowodem na to, że opanowanie jakiegokolwiek języka obcego jest możliwe i wcale nie musi być ciężką i bezowocną pracą :) Polecam z pełną odpowiedzialnością, szczególnie osobom, którym nauka angielskiego sprawia problemy! Jest to niezwykle efektywna metoda, pozwalająca szybko przyswoić podstawy danego języka ;) Serdecznie zachęcam do rozpoczęcia swojej przygody z TREECARDS! : )

• Domowa biblioteczka ♥

Dodaj cytat z książki Everyday Life. Fiszki obrazkowe A1. Język angielski