Niegodziwa czarodziejka

Meagan McKinney Wydawnictwo: Amber Seria: Love & Story literatura obyczajowa, romans
My Wicked Enchantress
9788325204181
Barbara Jabłońska
Love & Story
szkocja morderstwo złodziejka siostra

Po ostatniej przeczytanej przeze mnie książce pani Jackson sięgnęłam po coś lekkiego, miłego i przyjemnego. Taki historyczny romansik, który pozwolił mi się wyluzować i trochę pobawić. Książka na jeden wieczór.

Na półkach: , , , ,

Cała opinia do przeczytania na: http://kaginbooks.blogspot.com/2017/12/179-niegodziwa-czarodziejka-meagan.html
Romanse historyczne mają do siebie to, że są zwykle bardzo, ale to bardzo przewidywalne i oczywiste. Nie ma co ukrywać, książki będące stricte romansidłami nie wymagają od czytelników jakiejś szalonej inteligencji czy zdolności kojarzenia faktów - ot po prostu,...

Świetna książka

Książka jest bardzo ciekawa.Miłość i zemsta St. Bride i Kayleigh .Książka jest bardzo interesująca .Polecam

Kocham romanse historyczne....jednak ten mnie nudził...za dluga rozwleczona fabula ktora mozna bylo zakonczyc w kilku rozdzialach. Poczatek calkiem fajny, pomysl niezly jednak potem ,,flaki z olejem'':P, niepotrzebne a mogło być tak pięknie....

Po Megan spodziewałam się wyższych lotów no ale cóż... Książka nie była zła, czytałam po prostu lepsze tej autorki. Największym jej minusem była głupota głównej bohaterki. MacKinney fajnie zakręciła fabułę wokół jej postępowania i ciągłych kłamstw ale dwieściepięćdziesiąt stron podejrzeń głównego bohatera to trochę zbyt wiele, żeby to potem gładko poszło w pięćdziesięciu...

Wydaje mi się, że jest to mój pierwszy tego typu romans historyczny i muszę przyznać, że zaliczyłam całkiem niezły debiut. Fabuła może nie jest najwyższych lotów, a główna bohaterka potrafi czasem zirytować, jednak książkę przyjemnie mi się czytało, a im bardziej się zagłębiałam w lekturze, tym było fajniej:).

Przeczytałam ją cztery razy. Bardzo mi się podobała. Z początku nie mogłam zrozumieć głównej bohaterki, ale wczuwając się w jej położenie: nie znając kogoś, kto podaje się za przyjaciela mojego śmiertelnego wroga, z pewnością tak właśnie postępowałabym jak ona.

a ja tam ją uwielbiam .

Na półkach: , , , , , ,

Powieść pani Ruth Goodman znanej również jako Megan McKinney, nie wyróżnia się niczym specjalnym. Oczywiście mówię tu tylko o pozorach, bo jak wiadomo nie ocenia się książki po okładce i sporym błędem byłoby uczynić tak haniebny krok w przypadku ,,Niegodziwej czarodziejki"

Kayleigh za młodu była wytworną damą, miała siostrę bliźniaczkę, którą można było pomylić z aniołem i...

• Romans historyczny
  • Romans Historyczny
  • Romanse
  • Romans
  • Historyczne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Niegodziwa czarodziejka