Czynności umysłowe w społeczeństwach pierwotnych

Lucien Lévy-Bruhl Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Fonctions mentales dans les sociétés inférieures
Bella Szwarcman-Czarnota
Wydawnictwo Naukowe PWN
Psychologia psychologia społeczna socjologia społeczeństwo prymitywne myslenie socjologia wiedzy archeologia społeczna człowiek prymitywny myślenie prymitywizm
Fonctions mentales dans les sociétés inférieures
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Bella Szwarcman-Czarnota