Dom milionera

Okładka książki Dom milionera
Elizabeth Power Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Światowe Życie literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Światowe Życie
Millionaire's love-child
Harlequin
2009-01-01
2009-01-01
Hanna Milewska
Harlequin Światowe Życie romans literatura dla kobiet uczucia

Okładka książki Kierunek Bahamy, Wakacje w Prowansji Elizabeth Power, Heidi Rice
Ocena 6,1
Kierunek Baham... Elizabeth Power, He...
Okładka książki Jak w raju Robyn Donald, Anne Mather, Elizabeth Power
Ocena 5,8
Jak w raju Robyn Donald, Anne ...
Okładka książki Miesiąc na Karaibach, Zdarzyło się w Paryżu Elizabeth Power, Michelle Smart
Ocena 6,5
Miesiąc na Kar... Elizabeth Power, Mi...

Bardzo ładna fabuła. Książkę czyta się szybko i z przyjemnością. Ładna propozycja dla fanek harlequinów. :)

1937

Na półkach: , , , ,

35 185 on

35 185 on

Dodaj cytat z książki Dom milionera