Whitney, moja miłość

Judith McNaught Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Biblioteczka pod Różą literatura obyczajowa, romans
Whitney, My Love
literatura obyczajowa, romans
Ewa Pankiewicz
Biblioteczka pod Różą
Whitney miłość

,,Sprawiła, że poczułem się dwadzieścia lat młodszy!
− Na mnie moja żona działa niekiedy tak samo - zażartował książę, powoli prowadząc leciwego krewniaka do saloniku na tyłach pałacu.
− Gdybyś miał dwadzieścia lat mniej, byłbyś nadal nieznośnym chłopakiem.
− Właśnie to miałem na myśli - odrzekł pogodnie Clayton."

Ciekawa książka...

Kolejna pozycja autorki na mojej liście i kolejna rewelacja. Książka długa jak na romans jednak napisana ciekawie i historia wciąga. Polecam kolejny raz fankom romansów historycznych.

Co za opowieść! Przez nią nie mogłam pracować, nie mogłam spać, wraz z bohaterami się denerwowałam, śmiałam, byłam zażenowana . To były pełne napięcia 2 dni, ale to właśnie w książkach uwielbiam, kiedy można się wczuć w książkę tak, że z nerwów co wymyślą bohaterowie nie możesz jeść. Gorąco polecam książkę, a autorka trafia na listę ulubionych autorów.

Właśnie zakończyłam czytanie "Whitney..." po raz n-ty...ponieważ co jakiś czas uwielbiam do niej wracać i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu zauważyłam,że nigdy nie pokusiłam się o opinię na jej temat, dlatego szybko to nadrabiam,bo ta książka to dla mnie nr 1 romansu historycznego. Uważam ją za majstersztyk i prawdziwą perełkę w tej kategorii,na tle której inne pozycje...

fajna silna bohaterka

Książka wspaniała i chyba póki co najlepsza ze wszystkich romansów historycznych tej autorki. Jeśli ktoś lubi jej książki, a nie zdąrzył przeczytać "Witney..." musi to zrobić i nie będzie żałować!

Cóż mogę powiedzieć. Judith McNought stworzyła piękną historię o miłości, która jest obowiązkową pozycją dla miłośniczek romansów.

Whitney Stone energiczna, krnąbrna, uparta, kokieteryjna młoda dama, która pragnie zostać pokochana przez Paula Sevarina, a także stać się akceptowaną przez ojca oraz rówieśników. W tym celu wyjeżdża z wujostwem do Paryża, gdzie przechodzi...

Będąc literackim księciem kupujesz sobie żonę . Wybranka ma być urodna i młoda. Molestujesz ją przy każdej okazji i bez okazji, wszak to takie urocze. Niby zarządzasz jakimś obłędnym majątkiem ze stadami ludzi,niby masz zdrowo po trzydziestce , wyrobione poglądy na życie .Ale wierzysz w każdą usłyszaną durnotę bez sprawdzenia jej podstaw. Bo jesteś księciem .Bogatym.Możesz...

Baardzo dobry romans historyczny, pełen poczucia humoru i trzymający w ciągłej niepewności.
Burzliwy związek gorących temperamentów jego i jej.
Kiedy człowiek już po paru komplikacjach, oczekuje szczęśliwego zakończenia, wręcz, jakby taka kolej rzeczy, standardowo następuje , wszystko zaczyna się sypać. Przyznam, że w pewnym momencie nerwy mnie ouszczały, gdyż...

Dyskusje

• Romans historyczny