Wariat na pogorzelisku

literatura współczesna literatura polska XXI wiek kryminał
kryminał, sensacja, thriller
Super kryminał
literatura współczesna literatura polska XXI wiek kryminał

Książka kupiona przeze mnie "na szybko". Tytuł zwrócił moją uwagę, ale po przeczytaniu opisu uznałam,że chcę ją całą "pochłonąć". I tak tez się stało. Temat idealnie wpisywał się do moich czytelniczych wymagań :)

Książka jest ciekawa, zaskakująca i, jak na polskie standardy tego gatunku, dobrze napisana :)

Powieść kryminalna „Wariat na pogorzelisku” jest literackim debiutem Pawła Sycha. Uważam go za wyjątkowo udany i do tego robi wrażenie. Taka niepozorna książeczka, nie spodziewałam się więc grozy, tajemnicy, trzymającego w napięciu kluczenia między faktami. Ale od początku...

W podwarszawskiej wsi Januszowice, w okazałej przedwojennej willi wybucha pożar. W pogorzelisku...

• SERIA...Super kryminał
  • Super Kryminał
  • Kryminał/sensacja/thriller
  • Kindle
  • Książki do nabycia ;)
  • Posiadam :)
  • Ebooki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wariat na pogorzelisku