Ratuj się, kto może!

Okładka książki Ratuj się, kto może!
Christian HeinrichChristian Jolibois Wydawnictwo: Hachette Polska Seria: Kurczaki Luzaki literatura dziecięca
48 str. 48 min.
48 min.
Marta Toruńska

Okładka książki Panika w kurniku Christian Heinrich, Christian Jolibois
Ocena 7,5
Panika w kurniku Christian Heinrich,...
Okładka książki Chcę mieć brata! Christian Heinrich, Christian Jolibois
Ocena 7,8
Chcę mieć brata! Christian Heinrich,...
Okładka książki Kurza stopa! Ktoś ukradł słońce! Christian Heinrich, Christian Jolibois
Ocena 7,6
Kurza stopa! K... Christian Heinrich,...
Okładka książki Kosmiczne jajo Christian Heinrich, Christian Jolibois
Ocena 7,6
Kosmiczne jajo Christian Heinrich,...

więcej Więcej

napiszę to przy każdej z serii - rewelacja! uśmieliśmy się niesamowicie, oczywiście akcentując każdego z bohaterów i dorzucając swoje 3 grosze przy rysunkach :) polecam każdemu przedszkolakowi i każdej mamie która co wieczór staje się misiem, kurczakiem, calineczką czy innym stworem ;)

Czy wiecie, jaka jest ulubiona zabawa kurczaków? Może tak popularna kurka nożna? Otóż nie! Najbardziej kurczaki lubią bawić się w chowanego.
Tym razem Carmen ze swoimi koleżankami miały szukać schowanych chłopaków. Każdy z nich zaplanował świetną kryjówkę, jednak zazwyczaj była ona również w planach innego młodego kogucika. Kiedy dziewczyny liczyły do 100, chłopcy wdawali...

• 2012
  • Aaa chce kupić
  • Córka
  • 2016
  • Dla dzieci
  • KACPER SAM 2019
  • 2018

Dodaj cytat z książki Ratuj się, kto może!