Z życia Smerfów

komiksy
Tomasz Kłoszewski
Smerfy Peyo

1992

Smerfy to jedne z komiksowych postaci znane kilku pokoleniom miłośników opowieści o małych, niebieskich stworkach wykreowanych rzez belgijskiego rysownika komiksowego Pierre’a Culliforda znanego jako Peyo. Smerfy szybko stały się bohaterami filmów oraz serialu animowanego, a popularność postaci sprawiła, że po śmierci artysty jego syn, Thierry Culliford, przy współpracy z...

"Z życia smerfów" zawiera 52 historyjki o smerfach, każda na jedną stronę i posiadająca osobny tytuł. Spotkałam się z opinią, że to chyba najsłabszy tom z serii jaki u nas wydano, ale dla mnie są równie miłe i sympatyczne jak dłuższe historyjki, ot - takie krótkie scenki z codzienności wioski, z codziennych zabaw i prac małych, niebieskich smerfów :)

• Komiksy
  • Dziecięce/młodzieżowe
  • 7 lat
  • Typ A: Gatunek: Dla dzieci i młodzieży
  • Przygarnę
  • Lista zakupów
  • Komiksy - Smerfy

Dodaj cytat z książki Z życia Smerfów