Historia Turcji

Ossolineum
Turcja historia Turcji
historia
1973-01-01
Historie Krajów i Narodów
Turcja historia Turcji

Historia Turcji napisana przystępnym językiem. Autor w bardzo dobry sposób wyjaśnia różne zagadnienia, w tym narastające problemy Turcji, po epoce Sulejmana Wspaniałego. Niestety książka ma w sobie nieco naleciałości, z okresu kiedy Polska była mniejszym bratem dla Związku Radzieckiego. Jak to w tej serii „Historii państw” bywa, autor największe podrozdziały poświęca buntom...

Wszystkie problemy bardzo dobrze opisane, opracowany każdy aspekt - od wojskowości do kultury.

• Historia
  • Chcę w prezencie
  • Turcja
  • Beletrystyka
  • Studia
  • Do dokończenia/ nie chciało mi się kiedyś
  • Historyczne

Dodaj cytat z książki Historia Turcji