Akwarium i jego mieszkańcy

Mirosław Huszcz Wydawnictwo: Wydawnictwo Spółdzielcze Seria: Moje zwierzęta flora i fauna
8320904439
Wydawnictwo Spółdzielcze
akwarium rybki akwariowe akwarystyka hobby
flora i fauna
8320904439
Moje zwierzęta
akwarium rybki akwariowe akwarystyka hobby

Na półkach: , , , , , , ,

Pomimo dość długiego czasu od ukazania się tej książeczki dla początkujących akwarystów nie jest ona mniej użyteczna od współczesnych wydawnictw. Jak każda książka dotycząca konkretnego hobby, tak i ta posiada swoje plusy i minusy, i muszę przyznać, że byłam przyjemnie zaskoczona wiadomościami tutaj zawartymi.
O ile dział dotyczący rodzajów zbiorników obecnie jest...

Bardzo dobra pozycja dla osób, które o akwarystyce wiedzą tylko tyle, że "jest woda i ryba". Łatwy i prosty język, ilustracje, tablice barwne. Polecam na początek przygody z akwarystyką.

• Fauna- świat zwierząt 🐼 🐦🐺
  • Akwarystyka
  • Przyroda
  • 2017
  • Literatura popularnonaukowa
  • Flora- świat roślin 🌵 🌹
  • Literatura polska 🇵🇱

Dodaj cytat z książki Akwarium i jego mieszkańcy