Nastolatki hodują rośliny i zwierzęta

Okładka książki Nastolatki hodują rośliny i zwierzęta
Mirosław Huszcz Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne poradniki
poradniki
Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
1990-01-01
1990-01-01
8320807204
poradnik rośliny

Ciekawy, ilustrowany poradnik w pigułce z końca PRL-u. Można uzyskać z niego informacje na temat hodowli wielu gatunków zwierząt (od kotów i psów, po gryzonie, żółwie i stawonogi) i roślin. Mam książkę do tej pory :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Nastolatki hodują rośliny i zwierzęta