Drabina raju

Jan Klimak Wydawnictwo: Antyk Marek Derewiecki Seria: Biblioteka Europejska religia
Κλίμαξ
9788361199137
Ewa Osek, Waldemar Polanowski
Biblioteka Europejska
religia duchowość chrześcijańska asceza hezychazm pustelnictwo życie duchowe

Książka obok której nie da się przejść obojętnie i do której warto wracać. Jest to swego rodzaju przewodnik duchowy mówiący o tym w jakimi sposób przybliżyć się do Boga i zmagać się ze swoimi namiętnościami. Bardzo pożyteczna książka nawet dla ludzi nie wierzących. Napewno każdy uczciwie ja czytający odnajdzie coś dla siebie

Postaram się o tej książce napisać parę słów.

• Filozofia
  • Poradnik
  • Theo-logoi
  • Psychoid
  • Sophia
  • Prawosławie

Dodaj cytat z książki Drabina raju