rozwiń zwiń

Dusza Morska

Okładka książki Dusza Morska
Leonid Sobolew Wydawnictwo: Książka i Wiedza Seria: Biblioteka Młodych powieść przygodowa
powieść przygodowa
Biblioteka Młodych
Morskaja Dusza
Książka i Wiedza
1986-01-01
1977-01-01
Aleksander Achmatowicz, Stefan Klonowski, Czesław Seniuch, Stanisław Ulicki
opowiadania morze ludzie morza marynarze wojna

Okładka książki Radzieckie nowele Paweł Bażow, Sergiusz Dikowski, Ilja Erenburg, Aleksander Fadijew, Arkady Gajdar, Borys Gorbatow, Maksym Gorki, Wasilij Grossman, Ilja Ilf, Wasyl Iljenkow, Walentin Katajew, Wadim Kożewnikow, Konstanty Paustowski, Eugeniusz Pietrow, Sergiusz Sergiejew-Censki, Konstanty Simonow, Leonid Sobolew, Michaił Szołochow, Aleksy Tołstoj
Ocena 0,0
Radzieckie nowele Paweł Bażow, Sergiu...