Nikt nie wie o Anieli, czyli Nowości z lamusa

Twój Styl
publicystyka felieton
literatura faktu
publicystyka felieton

Pan Andrzej Wiktor Piotrowski niesamowicie analizuje historyczno-obyczajowe treści z dawnych lat. Zbiór tekstów w oparciu o felietony z Programu Trzeciego Polskiego Radia to nie lada gratka dla ciekawskich odległych zwyczajów i życia według zapisków kronikarzy, gazet, anonsów, czy listów. Możemy się tutaj dowiedzieć więcej o chorobie Sobieskiego. Sporo treści poświęcono...

• Posiadam - nie przeczytane
  • Mam