Można żegnać się wiele razy

David Servan-Schreiber Wydawnictwo: Albatros biografia, autobiografia, pamiętnik
On peut se dire au revoir plusieurs fois
Wiktoria Melech
Albatros
David Servan-Schreiber pamiętnik choroba nowotworowa
On peut se dire au revoir plusieurs fois
biografia, autobiografia, pamiętnik
Wiktoria Melech
David Servan-Schreiber pamiętnik choroba nowotworowa

Bardzo dobre dopełnienie „antyraka”.

2041

Paradoksalnie ostatnia książka Autora stała się dla mnie pierwszą. Było to bowiem moje pierwsze spotkanie z Pisarzem. Smutne, refleksyjne, ale z dużą dozą mądrości życiowej. Książkę polecam chorym na raka, ale również ich najbliższym. Wiem, jak ciężko jest osobom zdrowym rozmawiać z osobami śmiertelnie chorymi. Myślę, że ta książka może w tym odrobinę pomóc.
Polecam.

Wczoraj kupiłam i od razu przeczytałam. Smutna, prawdziwa,ważna i potrzebna. Były łzy, bo pojawił się opis sytuacji, który był mi bliski. Stawia pytania na które nie ma odpowiedzi ale też daje nadzieję i mimo wszystko spokój, którego źródłem jest wiara.

Książkę kupiłam przez przypadek na przecenie. Ale i tak nie żałuję że ją kupiłam, piękna książka choć nie jest to bajka, tylko prawdziwa historia o mężczyźnie i jego walce z nie uleczalną chorobą którą jest rak.Książkę polecam i to bardzo każdemu kto lubi "dzienniki" .

Kupiłam ją przez przypadek, ale okazała się strzałem w dziesiątkę. Autor pięknie opisuje swoją walkę z chorobą. To, że się nie poddał i walczył do końca. I choć choroba go pokonała to udowodnił wielu ludziom, że jeśli się nie walczy nic nie można osiągnąć.

Polecam wszystkim, którzy stoją na jakimś zakręcie i nie wiedzą jak mają postąpić. Jeśli się umie jak ja to nazywam...

• 2014
  • Lekarskie
  • Mój
  • #52bookchallengepl 2016
  • Onko 🍁
  • Biblioteczka domowa

Dodaj cytat z książki Można żegnać się wiele razy