Można żegnać się wiele razy

Okładka książki Można żegnać się wiele razy
David Servan-Schreiber Wydawnictwo: Albatros biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
On peut se dire au revoir plusieurs fois
Albatros
2012-03-21
2012-03-21
Wiktoria Melech
David Servan-Schreiber pamiętnik choroba nowotworowa

Totalnie prawdziwa i szczera książka. Autor dzieli się swoimi odczuciami i spostrzeżeniami z własnego życia i zmagania z chorobą z dużą otwartością. Książka jest i emocjonalna i informatywna. Jest dopełnieniem książki Antyrak, w której ten sam autor zebrał wszystkie wspomagające środki przeciw rakowi, ale bez ich priorytetyzowania. W "Można się żegnać..[]" zaakcentował to co najważniejsze.

2041

Paradoksalnie ostatnia książka Autora stała się dla mnie pierwszą. Było to bowiem moje pierwsze spotkanie z Pisarzem. Smutne, refleksyjne, ale z dużą dozą mądrości życiowej. Książkę polecam chorym na raka, ale również ich najbliższym. Wiem, jak ciężko jest osobom zdrowym rozmawiać z osobami śmiertelnie chorymi. Myślę, że ta książka może w tym odrobinę pomóc.
Polecam.

Polecam.

Wczoraj kupiłam i od razu przeczytałam. Smutna, prawdziwa,ważna i potrzebna. Były łzy, bo pojawił się opis sytuacji, który był mi bliski. Stawia pytania na które nie ma odpowiedzi ale też daje nadzieję i mimo wszystko spokój, którego źródłem jest wiara.

Książkę kupiłam przez przypadek na przecenie. Ale i tak nie żałuję że ją kupiłam, piękna książka choć nie jest to bajka, tylko prawdziwa historia o mężczyźnie i jego walce z nie uleczalną chorobą którą jest rak.Książkę polecam i to bardzo każdemu kto lubi "dzienniki" .

Kupiłam ją przez przypadek, ale okazała się strzałem w dziesiątkę. Autor pięknie opisuje swoją walkę z chorobą. To, że się nie poddał i walczył do końca. I choć choroba go pokonała to udowodnił wielu ludziom, że jeśli się nie walczy nic nie można osiągnąć.

Polecam wszystkim, którzy stoją na jakimś zakręcie i nie wiedzą jak mają postąpić. Jeśli się umie jak ja to nazywam "czytać między wierszami" to znajdzie się odpowiedź na nurtujące nas pytania.

Bardzo dobre dopełnienie „antyraka”.

Bardzo dobre dopełnienie „antyraka”.

Dodaj cytat z książki Można żegnać się wiele razy